No results found

Podróż marzeń...

• Jednym dane podróżować innym tylko palcem po mapie 😄 Myślę, że chyba każda z nas ma takie miejsca do których bardzo chciałaby się udać...

Jakie miejsca na ziemi chciałybyście odwiedzić i czemu akurat te? Gdzieś blisko, daleko?

Mi od lat marzy się Islandia, ale mam wrażenie, że aby rzeczywiście nacieszyć się miejscem trzeba tę podróż dobrze zorganizować (po wyspie musiałabym poruszać się samochodem)

Potem na myśl przychodzi mi Kenia 😄 Chyba dlatego, że znajomi byli rok temu i zasypali mnie milionem pięknych zdjęć. Safari, dzikie zwierzęta, słońce - niebo!!

• Mi marzy się Paryż, od dziecka. W sumie to bardzo blisko ale jakoś jeszcze nie udało mi się tego marzenia zrealizować 😞 Z dalszych podróży - USA! Nigdy nie byłam na innym kontynencie, ale Ameryka Północna wydaje się fascynująca. Chciałabym zobaczyć parki narodowe, Las Vegas i oczywiście słynny Nowy Jork!

• Ja chciałabym polecieć do Nowej Zelandii... Albo Australia...
      Myślę, że kiedyś tam trafię, ale póki co na samą myśl o kosztach wycieczki jestem przerażona 😄

• Grenlandia, Islandia, Alaska, Austrlalia, Kalifornia, Peru, Chile, Chorwacja, Serbia 😄

• A mi się marzą takie cieplutkie miejsca jak np. Dominikana, Hawaje, Azory i w ogóle wszelkie ciepłe wybrzeża świata gdzie wiecznie trwa lato 😄

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.