No results found

Proste vs Kręcone

• Które bardziej wam się podobają? 😄

Zawsze jest tak, że właścicielki pięknych loków marzą o prostych włosach i odwrotnie haha

Jakie macie włosy, a jakie wam się marzą? Chyba, że jesteście ze swoich włosów zadowolone 😄

Ja jak byłam młodsza to przez całe liceum prostowałam włosy i dopiero przed studiami jakoś przekonałam się do swoich małych loczków... Chociaż przyznam, że nadal zdarza mi się patrzeć z zazdrością na posiadaczki błyszczących, idealnie prostych włosów...

• Looooki! Chociaż bardziej takie fale niż loki! Malutkie loczki o silnym skręcie (tak trochę w afykańskim stylu :D) już mi sie nie podobają, ale naturalne fale albo luźny skręt są piękne...
      Ja sama mam wlosy proste jak drut i nawet gdy próbuje nakręcić je na lokówkę, efekt utrzymuje się tak krótko, że nie warto 😜 musiałabym je na maxa lakierem wypsikać, fuj

• Nie jest to niestety moja mocna strona... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

• @arturpaczka said in Proste vs Kręcone:

Nie jest to niestety moja mocna strona... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Ale co tu do pomagania 😉
      To kwestia wyrażenia opinii 🙂

Mi się bardzo podobają długie, kasztanowe loki - jest w tej fryzurze coś dzikiego a jednocześnie kobiecego 😜

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.