No results found

Jak się malujecie?

• Jak lubicie się malować? Jesteście mistrzyniami pędzli i lubicie tworzyć cuda na buzi, wiecie jak konturować, rozświetlać i mieszać barwy czy wolicie make up / no make up a wykonanie jednej kreski eyelinerem to wyzwanie? 😄

• Tyle co wcale 😜 Wpadłam na głupi pomysł malowania się na etapie gimnazjum i wtedy nie mając ani umiejętności ani dostępu do dobrej jakości kosmetyków popsułam sobie troszkę cerę. Z czasem zmądrzałam ale też zniechęciłam się do makijażu. Aktualnie maluję się, ale mój make-up jest bardzo delikatny i ogranicza się do lekkiego podkładu, rzęs i czasem szczypty pudru. Mocna szminka od święta

• Ja prawie codziennie maluję usta na ciemne kolory, bo lubię 🙂 Ale reszta makijażu u mnie też jest bardzo delikatna. Ładnie oka pomalować nie umiem, kreski nie zrobię a czasu na walkę mi szkoda 😄

• A ja odkąd kupilam sobie pierwszą paletkę NAKED zaczęłam uczyć się jak malować oczy i od tego czasu nie lubię wychodzić bez makijażu 🙂 Po prostu czuję się lepiej i wydaje mi się to też bardzo kobiece

• No make up is the best make up 🙂 Dopóki nie szukyje się na jakieś wieczorne wyjscie, wcale się nie maluję 😉

• Cześć wszystkim.
      Zwracam sie do Was z pewną kwestią. Czy znacie może jakieś fajne i sprawdzone maski? Ja się właśnie poważnie zastanawiam co warto byłoby wybrać... Tutaj na przykład jest całkiem interesująca maska jagodowa https://drogerium.pl/twarz/maski/kallos-blueberry-mask-maska-jagodowa-1000-ml/ Co o tym czymś myślicie? Czy warto w to Waszym zdaniem inwestować? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością wszystkie mi się przydadzą 🙂 A może znacie jeszcze coś wartego uwagi?

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.