No results found

Wymarzona suknia ślubna <3

• Jak wygląda wasza wymarzona suknia ślubna? Albo jak WYGLĄDAŁA suknia marzeń, jeżeli na kobiercu już stanęłyście? 😄 U mnie chyba to w jakiej sukni widzę siebie obok lubego w wyobraźni zmienia się wraz z tym jak dorastam.

Aktualnie postawiłabym na prostotę i może delikatne koronki?
      Mega podobają mi się też tak wycięte plecy:
      alt text

Ta sukienka jest piękna:
      alt text

• @nietuzinkowa said in Wymarzona suknia ślubna ❤:

Jak wygląda wasza wymarzona suknia ślubna? Albo jak WYGLĄDAŁA suknia marzeń, jeżeli na kobiercu już stanęłyście? 😄 U mnie chyba to w jakiej sukni widzę siebie obok lubego w wyobraźni zmienia się wraz z tym jak dorastam.

Jeeeju, też uwielbiam suknie z otwartymi plecami! Ta pierwsza jest piękna i nigdy się jakoś konkretnie nad tym tematem nie zastanawiałam, ale znalazłam taką i myślę, że mogłabym w niej iść do kobierca 😄

alt text

• Obie są piękne, ale mi bardzo podoba się taki krój:
      alt text

• @annawu said in Wymarzona suknia ślubna ❤:

@nietuzinkowa said in Wymarzona suknia ślubna ❤:

Jak wygląda wasza wymarzona suknia ślubna? Albo jak WYGLĄDAŁA suknia marzeń, jeżeli na kobiercu już stanęłyście? 😄 U mnie chyba to w jakiej sukni widzę siebie obok lubego w wyobraźni zmienia się wraz z tym jak dorastam.

Jeeeju, też uwielbiam suknie z otwartymi plecami! Ta pierwsza jest piękna i nigdy się jakoś konkretnie nad tym tematem nie zastanawiałam, ale znalazłam taką i myślę, że mogłabym w niej iść do kobierca 😄

alt text

Mamy chya badzo podobny styl:D Cuowna jest ta suknia!

• Ja jakos nie mam wymarzonej ślubnej.. tzn nie podobaja mi się tzw księżniczkowe.. bo to dla mnie musi byc praktyczne i wygodne skoro mam w niej spędzic całą imprezę. więc ja najprościej jak tylko się da normalna biała suknia i wianek z polnych kwiatów....Poza tym z relacji moich koleżanek to one szyły sobie suknie takie właśnie koronkowe długie obcisłe księżniczkowe i generalnie już po narzekały na nie bardzo ze nie przewidziały różnych rzeczy , mogły dodać odpinaną koronkę , odpinany dół itd. Poza tym buty już kupiły normalne białe nie specjalne ślubne ...

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.