No results found

Fryzury na sylwestra

• Ciekawi mnie, czy temat w naszych czasach jeszcze trendy 😄 Jak planujecie uczesać się w tym roku na sylwestra? Macie zaplanowaną jakąś fajną fryzurkę, idziecie do fryzjera czy nie planujecie robić z włosami nic konkretnego?
      Ja tak jak w zeszłym roku planuję postawić na naturalność i nic z włosami nie robię (no, może trochę podkręcę je na lokówce) Kiedyś świętowanie Nowego Roku było dla mnie większym wydarzeniem, aktualnie niestety to taka imprezka którą muszę "odbębnić" więc ze stylówką się nie wysilam

• O matko, nawet bym na taki pomysł nie wpadła 😄 "Fryzury na sylwestra" kojarzą mi się z 2005 rokiem i nalakierowanymi włosami usypanymi jakimś śmiesznym brokatem. Może to kwestia kameralnych imprez na jakie chodzę, ale nikt w moim gronie znajomych nie stroi się na sylwestra bardziej, niż wystroili by się na co dzień :))

• A może warto ten temat zostawić specjalistom? Moim zdaniem jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie 🙂

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.