No results found

Pierwszy długi lot samolotem

• W połowie stycznia lecę do Tajlandii ❤ Mega się cieszę, ale to mój drugi lot samolotem i pierwszy na tak długi dystans (z przesiadką oczywiście, co też mnie trochę stresuje)

Za pierwszym razem leciałam tylko do Włoch z bagażem podręcznym, teraz muszę jeszcze zabrać rejestrowany. Czy w trakcie przesiadki powinnam go odebrać i nadać ponownie?

Jak wytrwać w samolocie tyle godzin? Co powinnam zabrać, jakie macie porady? Trochę się stresuje 😮

• Tajlandia, ale jaaaazda - zazdroszczę!
      Nie martw się, lot długi ale szybko zleci, zwykle takie loty przynajmniej częściowo są w ciągu nocy więc po prostu się śpi 🙂

Nie, na lotnisko gdzie masz przesiadkę nie musisz odbierać bagażu, doleci on już do Tajlandii i tam go odbierzesz, nie musisz teraz robić drugi raz security check. Po prostu sprawdź gdzie jest Twoja bramka, pilnuj czasu i relaksuj się!

• Zabierz do samolotu coś ciepłego, jakąś bluzę np. i ciepłe skarpety bo zawsze w trakcie lotu obniżają temperaturę i przez tyle godzin można nieźle zmarznąć. I naładowany iPod I dobra książka 🙂 Tak można przetrwać

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.