No results found

Manicure hybrydowy czy klasyczny?

• Który typ manicure wolicie i dlaczego?
      Mam wrażenie, że hybrydy powoli totalnie wypierają klasyczny manicure, ale może się mylę? Metoda na pewno dużo trwalsza i bardziej estetyczna (wydaje mi się, że paznokcie wtedy bardziej błyszczą) ale też aby zdjąć hybrydę to większa filozofia...

• Ja bardzo lubię manicure hybrydowy. Sama na wykonaniu się nie znam, ale moja koleżanka robi mi go systematycznie po kosztach więc zazwyczaj dba zarówno o założenie jak i zdjęcie hybrydy 🙂 Kolorek trzyma się na płytce dużo dłużej niż w wypadku normalnego lakieru

• A ja lubię klasyczny manicure 🙂 Zmieniam kolory dość często i wydaje mi się, że to zdrowsze dla płytki, bo przy zdejmowaniu hybrydy bardzo niszczy się paznokcie

• Odkąd spróbowałam hybryd, już nie zabieram się za klasyczny manicure 🙂 Hybrydy są dużo łatwiejsze i trwalsze

• Mnie hybrydy zniszczyły płytkę paznokcia 😕 Ale możliwe, że to ja coś źle robiłam. Ale wróciłam już do normalnych lakierów - zbyt szybko nudzą mi się kolory.

• Manicure hybrydowy uzależnia, ale fakt może też osłabić paznokcie.

• Podobnie jak annawu jak zaczęłam robić hybrydy. To zapomniałam o klasycznym manicur.

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.