No results found

Herbatkowe pogaduchy :)

• Jako wielka fanka herbat czuje się zobowiązana do założenia tego tematu! Wszystkie pogaduszki dla prawdziwych herbatopijców! Jakie herbaty lubimy najbardziej, smaki i połączenia które niedawno odkryłyśmy oraz która herbatka pomocna w konkretnych dolegliwościach 🙂

Ja UWIELBIAM białą herbatę! Ostatnią znalazłam fajną z Tekkane, jest z pomarańczą i cytryną - pycha! Poza tym chyba wszelkie aranżacje zielonej herbaty a na noc jakiś mix ziół z lipą i melisą

• Zdecydowanie wolę kawę niż herbatę 😄 Ale jak już na jakąś mam ochotę, to na taką "zimową" - czarna herbata z sokiem malinowym, goździkami, pomarańczą i cytrynką. Mniammm

• @szazza said in Herbatkowe pogaduchy 🙂:

Ja UWIELBIAM białą herbatę! Ostatnią znalazłam fajną z Tekkane, jest z pomarańczą i cytryną - pycha! Poza tym chyba wszelkie aranżacje zielonej herbaty a na noc jakiś mix ziół z lipą i melisą

Ja też! Ale połączenie biała z wanilią jest idealne ❤
      Bardzo dobra jest też herbata Pu-erh z grejpfrutem i pomarańczą. Ma taki głęboki, ale orzeźwiający posmak. Ogólnie herbatę mogę litrami pić 😜

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.