No results found

Wymarzony wystrój domu!

• Wstawiajcie zdjęcia! Wymarzona kuchnia, sypialnia, salon! Jakby to u was wyglądało?

Gdybym mieszkała sama, chciałabym aby moje mieszkanie było bardzo przytulne.

Mega podoba mi się taka sypialnia, malutka - ale wpada do niej dużo światła
      alt text

Kuchnia jak w lofcie 🙂
      alt text

I salon
      alt text

• TaTaka kuchnia wygląda genialnie 😄 Mogłabym tak mieszkać. Od razu widzę tam fajne wieczory z winem i gotowanie z przyjaciółmi. Stylowo ale cały czas "cosy"

• Mi naj

• A ja z kolei wychodzę z założenia, że barodz dobrym rozwiązaniem jest styl skandynawski. To styl, który niewielkim kosztem pozwala uzyskać naprawdę przestronne wnętrza, szerokie i jasne. Ja należę akurat do tych osób, które lubią przestrzeń wokół siebie i nie wyobrażają sobie nadmiernego zagracenia poszczególnych pokoi. Jestem kompletnym przeciwieństwem swojej mamy, która gdyby mogła, to wszystkie pomieszczenia, zastawiłaby meblami, bibelotami i różnymi zabaweczkami. Jestem takiego zdania, że najlepiej jeśli samodzielnie urządzamy wnętrze. Teraz kupujemy z mężem nowy dom, z rynku wtórnego, i jak tylko odkujemy się, weźmiemy się za remoncik. Mąż dwa lata temu odziedziczył poważny spadek po swoich dziadkach i dzięki temu mogliśmy pozwolić sobie na zakup większego, niezależnego lokum. Przyznam się Wam szczerze, że mam powoli dosyć mieszkania w bloku, a tam mogę liczyć na zupełny spokój, pod lasem, Nawet kominek mi się spodobał - https://kratki.com/pl/kominek-z-widokiem-zobacz-ogien-z-kazdej-strony/ Tyle ode mnie, trzymajcie się ciepło. Mam nadzieję, że może moja podpowiedź się komuś przyda, a w każdym razie na to gorąco liczę.

• Ciekawy styl 🙂 Chociaż ja pewnie bym się nie zdecydowała na takie dekoracje.

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.