No results found

W spodniach czy sukience

• W czym czujecie się lepiej? Stawiacie na wygodę czy kobiecość?
      Kiedyś wpadłam na jakiegoś bloga (nie pamiętam nazwy) gdzie autorka prowadziła sobie wyzwanie noszenia sukienek codziennie przez 100 dni (czy tam sukienek i spódnic) - żadnych spodni!

Zaczęłam zastanawiać się czy ja dałabym radę... moja szafa jest pełna spodni a sukienek tyle, co kot napłakał. I wszystkie letnie!

• Chyba widziałam ten sam post na blogu! Ja w sumie mogłabym podjąć takie wyzwanie. Hmmm, nie byłoby łatwo bo nie mam aż tylu sukienek a pewnie nie chciałabym nosić non stop tego samego, ale brzmi ciekawie. Przyznam, że bardzo lubię spodnie ale dopiero zakładając sukienkę czuję się naprawdę kobieco. Chodzenie w samych sukienkach mogłoby fajnie wpłynąć na moją pewność siebie 😄

• A ja w ogóle nie lubię sukienek. Mam w szafce może z dwie - trzy i ubieram się tylko wtedy, kiedy okazja naprawdę tego wymaga. Dużo wygodniej i bardziej jak JA czuję się w spodniach. I uważam, że spodnie można naprawdę ograć fajnie na każdą okazję 🙂

• Ja również bardziej preferuje sukienki. No w większości niestety jak @myszka20 mam letnie ale w tym roku to trochę już zmieniłam 😉

• Ja w swojej szafie posiadam wiele sukienek. Przeważnie posiadam sukienki wiosenne z zoio. Ponieważ lubię czuć się codziennie swobodnie. Ale też nie pogardzę fajnymi spodniami. Wszystko zależy jaki mam danego dnia humor 😛

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.