No results found

Dieta bezglutenowa

• Ostatnio bardzo modna, co o niej sądzicie? Czy eliminacja glutenu z diety jeżeli nie mamy stwierdzonej nietolerancji bądź alergii ma w ogóle jakiś sens? Tyle tych historii o tym jak usunięcie glutenu z jadłospisu zmieniło czyjeś życie a mi trochę trudno w to uwierzyć...

• To już potwierdzono badaniami, że wykluczenie glutenu z diety jeżeli ktoś nie ma nietolerancji bądź alergii pokarmowej jest totalnie bez sensu 😜 Nie rozumiem fenomenu tej "magicznej diety" i trochę bawi mnie jak babeczki powtarzają, że przestały jeść gluten i ich całe życie jest teraz pasmem szczęścia i powodzeń 😄

• @agentka97 said in Dieta bezglutenowa:

To już potwierdzono badaniami, że wykluczenie glutenu z diety jeżeli ktoś nie ma nietolerancji bądź alergii pokarmowej jest totalnie bez sensu 😜 Nie rozumiem fenomenu tej "magicznej diety" i trochę bawi mnie jak babeczki powtarzają, że przestały jeść gluten i ich całe życie jest teraz pasmem szczęścia i powodzeń 😄

Podpisuję się pod tym 🙂 Napompowana sprawa z tym glutenem.

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.