No results found

Jak dbacie o formę?

• Dziewczyny jak dbacie o swoje ciałko, jakie ćwiczenia uprawiacie? Ja uwielbiam pływać, ale zimą nigdy nie ciągnie mnie na basen - na myśl o suszeniu włosów a potem wychodzeniu na zimno z rozgrzaną głową się odechciewa...

Próbowałam się przekonać do biegania, no ale nie ma opcji 😄 Nie lubię haha. Chciałabym troszkę zrzucić brzuszka i właśnie zastanawiam się na jakie ćwiczenia powinnam się zdecydować

• Ja kocham biegać 🙂
      Zresztą ja kocham chodzić, spacerować, biegać, wspinać się - moje nogi non stop muszą być w ruchu 😄 Do biegania zimą musiałam się po prostu przyzwyczaić i lepiej przygotować ale to też weszło mi w nawyk.

Aby zrzucić brzuszek musisz trochę poskakać a potem może jakiś pilates na te partie ciała?

• @summer_lover said in Jak dbacie o formę?:

Aby zrzucić brzuszek musisz trochę poskakać a potem może jakiś pilates na te partie ciała?

Jeżeli masz "sadełko" do zrzucenia to zanim zaczniesz modelować i uwidaczniać mięśnie brzucha musisz do ćwiczeń włączyć solidną porcję kardio 🙂 Wtedy jak się wyskaczesz to potem możesz modelować sylwetkę. Dobre byłyby np. burpees

• Pilates w ogóle jest super 🙂 I dużym plusem jest to, że nie trzeba wykonywać nic skomplikowanego, kupować karnetów na siłke czy w ogóle wychodzić z domu - wystarczy kawałek podłogi, mata i wszystkie filmiki są na YT 🙂

• Codziennie rano się rozciągam i chodzę na siłownię około 3 razy w tygodniu 🙂 Jakoś mam więcej motywacji do ćwiczeń jezeli wychodzę z domu. Siłownia ma ten swój klimat, wiem gdzie i po co jestem i wtedy jakoś umiem wycisnąć z siebie więcej

• Ja ostatnio postanowiłam się w końcu wziąć za siebie, ponieważ zapuściłam się trochę i ważę 75 kilo przy wzroście 1.66 kg. A motywacja jest, ponieważ mój synek idzie w maju do Pierwszej Komunii i muszę prezentować się elegancko. Już zaczęłam wstępne przygotowanie, wiecie, ćwiczę po pół godziny wieczorem.

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.