No results found

"Moda" wybiegowa...

• Chciałabym poruszyć temat tak zwanej "mody" wybiegowej, bo nie wiem czy modą to można nazywać. Z sezonu na sezon jeżeli zdarzy mi się obejrzeć urywek jakiegoś pokazu własnym oczom nie wierzę - przecież tego się nie da nosić! Teraz chyba wszystko ma szokować i być dziwne bo na pewno nie chodzi już o to aby kreować jakieś fajne trendy i tworzyć coś dla ludzi... Dlaczego ta "moda" idzie w tak dziwnym kierunku? Czy komuś to w ogóle się podoba?

• @karolinnka said in "Moda" wybiegowa...:

Chciałabym poruszyć temat tak zwanej "mody" wybiegowej, bo nie wiem czy modą to można nazywać. Z sezonu na sezon jeżeli zdarzy mi się obejrzeć urywek jakiegoś pokazu własnym oczom nie wierzę - przecież tego się nie da nosić! Teraz chyba wszystko ma szokować i być dziwne bo na pewno nie chodzi już o to aby kreować jakieś fajne trendy i tworzyć coś dla ludzi... Dlaczego ta "moda" idzie w tak dziwnym kierunku? Czy komuś to w ogóle się podoba?

Oj troszkę trzeba szokować, ale to przecież zabawa! Do wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem, a moda wybiegowa powinna inspirować, sugerować a nie dyktować krok po kroku jakie rzeczy "powinno się nosić". Poza tym jest wielu projektantów, którzy tworzą ubrania które prosto z wybiegu można przenieść na modę uliczną 😉

• No dobrze, ale nawet jeżeli to ma być tylko źródło inspiracji i pomysłów, to mogłoby być chociaż... nie wiem, estetyczne? Bo czasami to po prostu nie wiem czym tam się można inspirować,

np. tutaj:
      alt text

o co w ogóle chodzi, bez sensu hahah

• No dobra, akurat ten strój wygląda "trochę" bez sensu, ale myślę że tutaj bardziej chodzi o kolory czy np. faktury ubrań 🙂

• Dokładnie ja zwracam uwagę na kolory. Bo niektóre stylizacje tak jak tak wyżej są bez sensu.

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.