No results found

Dom czy mieszkanie?

• Doradźcie mi, kochane!
      Moi rodzice przepisali na mnie kawałek ziemi pod Warszawą - mam opcję sprzedaży gruntu i zakup fajnego mieszkania (póki co wprowadziłabym się tam z moim chłopakiem, jesteśmy razem do 4 lat) albo zachować ziemię i w (nie)dalekiej przyszłości wybudować na niej dom.

Jak myślicie, co zrobić?

• Oj, trudne pytanie 😮 A kiedy musisz zadecydować? Bo patrząc na to z perspektywy czasu, prawdopodobnie w przyszłości będziesz chciała się przeprowadzić do domu jednorodzinnego a ziema drożeje (chyba, prawda? :D) Może póki co po prostu wynajmijcie mieszkanie?

• Ja zdecydowanie wolę mieszkanie. Mam porównanie, wychowywałam się w domu - odśnieżanie chodnika, koszenie trawy, ogrzewanie we własnym zakresie - dla mnie masakra. Teraz mieszkam w bloku i nic z wymienionych rzeczy mnie nie interesuje.
      amlan forte

• Zależy jak dużą rodzinę planujesz mieć. Mieszkanie z biegiem czasu może być po prostu za małe.

• Mi się wydaje, że tak czy owak warto zadbać o odpowiednie ubezpieczenie.

• Dla mnie zdecydowanie lepszą opcją jest mieszkanie, między innymi z tego względu że całe życie mieszkam w blokach. Ponadto domy dzisiaj kosztują majątek, a z bloków mam lepszy chociażby dojazd do pracy. No i dom należy regularnie "dopieszczać", tak samo ogród. Ja jestem osobą dość zapracowaną i jakbym jeszcze miała sprzątać i pielęgnować krzaki, to bym dostała pomieszania zmysłów

• Sama musisz zdecydować. Są to dość trudne sprawy, żeby ktoś na forum o nich decydował.

• Banned

This post is deleted!

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.