No results found

Najlepsze metody antykoncepcji

• Kobietki, pogadajmy o ważnych sprawach 😄
      Jakie metody antykoncepcji uważacie za najwygodniejsze i jednocześnie najbezpieczniejsze? Będąc w długoletnim związku od dawna stosuję tabletki antykoncepcyjne, ale zaczęłam się martwić bo Pani doktor mówi, że im dłużej biorę tym trudniej będzie mi zajść później w ciążę 😕 Dzieci na pewno chcę mieć, tylko nie teraz...

Koleżanki polecają mi krążek dopochwowy, ale to brzmi dla mnie jak czarna magia...

• Sama nigdy z krążka nie korzystałam, ale sporo moich koleżanek zaczyna się przestawiać na tę metodę i są zadowolone. Dużo bezpieczniejsza forma pod względem hormonalnym

• A to on jakoś nie wypadnie? XD
      Albo nie zostanie na zawsze 😄

• Pierwsze lepsze wyszukiwanie w internecie "Jeżeli krążek pozostawał poza pochwą > 3 godziny w 3 tygodniu stosowania, istnieją 2 możliwości. Można natychmiast wsunąć nowy krążek, co rozpoczyna nowy 3-tygodniowy okres antykoncepcyjny z nowym dniem zmian krążka. Wówczas okres może nie wystąpić. Drugą opcją jest nie wkładanie krążka, co prowadzi do wystąpienia okresu. Po 7 dniach od wypadnięcia krążka należy założyć nowy. W obu przypadkach przez 7 dni trzeba korzystać z dodatkowych metod antykoncepcji."

😄 No nie utknie, spokojnie. I w ogóle nie jest wyczuwalny jeżeli dobrze założony

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.