No results found

Ulubione firmy makijażowe

• Który firmy z produktami do makijażu polecacie, jakie produkty których marek są warte uwagi? I czy cena to zawsze jakość?

Wszystkie pogaduszki na temat kolorówki 🙂

Ja bardzo lubię produkty firmy NYX i Bourjois, szczególnie tej drugiej. Na wyprzedażach w drogeriach kosmetyki często są -50% a jakoś jest super. Mają bardzo fajne tusze bo nie sklejają rzęs 🙂

• @karolinnka said in Ulubione firmy makijażowe:

Ja bardzo lubię produkty firmy NYX i Bourjois

Też lubię bourjois 😉
      Poza tym fajne szminki ma np. Golden Rose, z Max Factor często wybieram puder transparentny a resztę kolorówki wybieram dość randomowo. O, jeszcze lubie Bell bo mają fajną hipoalergiczną serie a w niej np. dobry korektor w płynie.

• Ja zdecydowanie kocham firmę Urban Decay, Zoeva, Mac,The balm, NYX ,MakeUp Forever, MakeUpGeek
      Lubię też Golden Rose, ( szczegolnie ich pomadki) naprawdę wysoka jakość mimo tak niskiej ceny.

Eyeliner kocham z Maybelline oraz Clinique.

Kredka do brwi ,uwielbiam Zoevę ale jej świetny zamiennik to wlasnie Golden Rose lub Maybelline.

Korektor The Balm i MakeUp Forever chociaż jeszcze chce przetestować Tarte ... ale z tańszych to może być Catrice.

• @justine24 said in Ulubione firmy makijażowe:

Ja zdecydowanie kocham firmę Urban Decay, Zoeva, Mac,The balm, NYX ,MakeUp Forever, MakeUpGeek
      Lubię też Golden Rose, ( szczegolnie ich pomadki) naprawdę wysoka jakość mimo tak niskiej ceny.

Eyeliner kocham z Maybelline oraz Clinique.

Kredka do brwi ,uwielbiam Zoevę ale jej świetny zamiennik to wlasnie Golden Rose lub Maybelline.

Korektor The Balm i MakeUp Forever chociaż jeszcze chce przetestować Tarte ... ale z tańszych to może być Catrice.

Kredki Zoeve są super!
      Ja bardzo lubię Clinique, NYX, MakeUp Forever 🙂

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.