No results found

Największy fryzurowa pomyłka

• Niech rzuci kamień ta, która nigdy nie wpadła na "genialny" pomysł zmiany fryzury, na który patrząc przez perspektywę czasu idzie tylko ręce załamać 😄

Jakie były wasze najgorsze pomysły włosowe, fryzurowe traumy, horrory na głowie?

U mnie to było chyba zrobienie grzywki przy kręconych włosach, to było gdzieś w gimnazjum - nie wiedziałam jeszcze jak pielęgnować delikatne loki, więc włosy nie były nawet kręcone a spuszone. Wyobraźcie sobie losowe strąki w jakie układała się grzywka, masakra haha

• Obcięcie włosów na zapałkę, na chłopaka :x
      To w sumie nawet nie mój pomysł tylko mojej mamy jak byłam w podstawówce. Ile ja się wypłakałam zanim mi te włosy odosły

• U mnie najgłupsze były chyba wszystkie eksperymenty kolorystyczne, nie wiem czy jest jakiś odcień który nie gościł na mojej głowie haha największą wtopą była wiśnia (na szczęście tylko szamponetka) jeszcze w okresie gimnazjum 😄 A później w liceum zrobiłam się na czarną mambę, co do mnie w ogóle nie pasowało

• U mnie też koszmarnym pomysłem było farbowanie włosów milion razy, glownie dlatego, że strasznie je sobie przez to zniszczyłam 😄

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.