No results found

Czy podążacie za modą?

• Dziewczyny czy podążacie za modą, śledzicie aktualne trendy i zmieniacie swoją szafę zależnie od tego co w danym sezonie jest na topie? Czy może macie swój określony styl któremu jesteście wierne od lat?

• Nie podążam za modą i nie śledzę trendów 🙂 Mam swój styl którego trzymam się od lat i modyfikuje go minimalnie zależnie od pory roku czy może jakichś nowych ciuszków, które akurat w danym sezonie mi się spodobają. Nie jestem niewolnicą mądrości dyktowanych przez magazyny modowe 😉

• A ja trochę tak 🙂 Ale to, że podążam za modą nie znaczy, że ślepo kopiuję wszystkie trendy. Uważam, że moda to zabawa - lubię inspirować się wymysłami z wybiegów, wtykać jej jakoś do moich stylówek i zmieniać sposób ubierania się dość często - uważam, że to wesołe podejście do tematu

• @summer_lover said in Czy podążacie za modą?:

Nie podążam za modą i nie śledzę trendów 🙂 Mam swój styl którego trzymam się od lat i modyfikuje go minimalnie zależnie od pory roku czy może jakichś nowych ciuszków, które akurat w danym sezonie mi się spodobają. Nie jestem niewolnicą mądrości dyktowanych przez magazyny modowe 😉

Ja mam bardzo podobnie 🙂 Czasami zerkam do magazynów modowych albo na propozycje sieciówek, ale mój styl jest w sumie niezmienny 🙂

• U mnie zdarzy się że zwrócę uwagę co jest modne w tym sezonie. Ale przeważnie staram się sama trzymam się tego co mam w szafie albo uzupełniam o nowe rzeczy.

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.