No results found

Wakacje all inclusive

• Co sądzicie o ofertach wyjazdowych "all inclusive" czy najczęściej wyjazd w jakieś fajne ciepłe kraje, ale w programie nie ma nic więcej poza "zwiedzaniem" kurortu w którym się mieszka, leżenie plackiem na leżaku i pluskanie się w basenie albo na wydzielonym kawałku plaży.

Lubicie taki typ wypoczynku czy wakacje wolicie organizować sami i spędzać ten czas intensywnie, poznając kulturę miejsca w które się wybraliście?

• Moi rodzice zawsze organizując nam wakacje wybierają hotele all inclusive i mi się podoba 🙂 Oni nie mówią za bardzo po angielsku więc nie ma opcji na szykowanie wakacji samemu, a ja też lubię to leniwe spędzanie czasu przy basenie i na słońcu.

• To nie dla mnie, totalnie. Kiedy już wyruszam gdzieś na wycieczkę chcę w stuprocentach skorzystać z miejsca, zapoznać się z kulturą i spędzać czas na zwiedzaniu. Gdybym miała siedzieć przez dwa tygodnie przy basenie to bym się zanudziła 😕

• Wakacje all inclusive są spoko dla osób ktore np. dużo pracują i serio potrzebują resetu, leżenia i nic nie robienia. Po to właśnie są, taka forma odpoczynku też jest okej.

Ale nie dla każdego 🙂 Ja na to jestem za młoda i tak jak dziewczyny wolę łazić i zwiedzać jak już gdzieś pojadę

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.