No results found

Morze, góry czy mazury?

• Który region Polski najchętniej wybieracie na wyjazdy i dlaczego? Wolicie wspinać się po górach czy smażyć się na plaży?

U mnie to chyba zmienia się z wiekiem. Kiedyś miałam bzika na punkcie morza i jako dziecko stękałam rodzicom, że wakacje bez wyjazdu nad morze to nie wakacje 🙂 Aktualnie kocham góry wiosną, najpiękniejsze krajobrazy!

• To ja jestem jak Ty z dzieciństwa, może jeszcze nie wyrosłam 😜 Nie lubię gór, wspinania się i ogólnie spacerowania bez celu - jakoś nie przynosi mi to przyjemności. Jak idę, to gdzieś w jakimś konkretnym celu 🙂 Ale w tym pędzie mojego życia lubię w wolnej chwili rozwalić się na plaży i grzać się na słońcu.

• @loca_catalina said in Morze, góry czy mazury?:

Jak idę, to gdzieś w jakimś konkretnym celu 🙂

To tutaj celem jest relaks! I niesamowite widoki! Ja kocham góry całym sercem i tę miłość zaszczepił we mnie tata, jak jeszcze byłam dzieckiem 🙂 Nad morzem mogłabym posiedzieć przez weekend bo bardzo szybko się nudzę, a Mazury - przyznam - to teraz jeszcze przeze mnie nieodkryty. Byłam tam raz czy dwa ale ciężko mi wyrazić opinię.

• @summer_lover said in Morze, góry czy mazury?:

@loca_catalina said in Morze, góry czy mazury?:

Jak idę, to gdzieś w jakimś konkretnym celu 🙂

To tutaj celem jest relaks! I niesamowite widoki! Ja kocham góry całym sercem i tę miłość zaszczepił we mnie tata, jak jeszcze byłam dzieckiem 🙂 Nad morzem mogłabym posiedzieć przez weekend bo bardzo szybko się nudzę, a Mazury - przyznam - to teraz jeszcze przeze mnie nieodkryty. Byłam tam raz czy dwa ale ciężko mi wyrazić opinię.

Mazury są super, ale nadal mniej popularne niż nasze morze, które według mnie jest przereklamowane. Za taką samą cenę można wybrać się nad jakiś cieplejszy akwen, a u nas woda brudna, parawny i janusz na januszu 😜

Polecam Mazury, sama jestem z tego regionu i uważam, że jest u nas PRZE-PIĘ-KNIE! Lasy, jeziora i święty spokój 🙂

• @nobaddays said in Morze, góry czy mazury?:

U mnie to chyba zmienia się z wiekiem. Kiedyś miałam bzika na punkcie morza i jako dziecko stękałam rodzicom, że wakacje bez wyjazdu nad morze to nie wakacje 🙂 Aktualnie kocham góry wiosną, najpiękniejsze krajobraz

O mamo, mam to samo 😄 Jak byłam dzieckiem zawsze jeździliśmy z rodzicami nad morze, a teraz jak podrosłam to kocham góry, wzgórza, pagórki. Uwielbiam się wspinać i ta satysfakcja z dostania się na szczyt i widoków jest nie do pobicia.

Kiedyś byłam na Bali i wpinaliśmy się w nocy na wulkan żeby oglądać ze szczytu wschód słońca, jedno z najlepszych wspomnień w moim życiu

• Ja osobiście od zawsze uwielbiam morze. Nawet nasz polskie może być niezwykle piękne 🙂

• Banned

Ja tam od zawsze preferowałem Mazury. Może to dlatego, że pochodzę z tamtych rejonów.

• Banned

This post is deleted!

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.