No results found

Wybielanie zębów wrażliwych

• Chciałabym wybrać się na wybielanie ząbków bo nie jestem zadowolona z ich barwy, ale mam pewne wątpliwości. Moje zęby są bardzo wrażliwe na słodkie, zimne, gorące, często krwawią przy intensywnym szczotkowami i mają tendencje do odsłaniania się szyjek. Czy myślicie, że tak wrażliwe zęby mogą być wybielane, czy nie dla mnie takie przyjemności? Nie chciałabym zrobić sobie krzywdy przez jakieś urodowe zachcianki...

• To brzmi jakby Twoje zęby były ekstremalnie wrażliwe 😮 Nie jestem pewna jak wygląda zabieg wybielania, więc nie chcę się mądrzyć, ale moja bratowa PO wybielaniu ma bardzo wrażliwe ząbki, więc obawiam się, że w Twojej sytuacji to mogłoby tylko pogorszyć sytuację. Wstrzymaj się może z tym i pogadaj z dentystą?

• @agentka97 said in Wybielanie zębów wrażliwych:

To brzmi jakby Twoje zęby były ekstremalnie wrażliwe 😮 Nie jestem pewna jak wygląda zabieg wybielania, więc nie chcę się mądrzyć, ale moja bratowa PO wybielaniu ma bardzo wrażliwe ząbki, więc obawiam się, że w Twojej sytuacji to mogłoby tylko pogorszyć sytuację. Wstrzymaj się może z tym i pogadaj z dentystą?

Dokładnie, koniecznie skonsultuj to z dentystą! Mi solidnej porady Ci nie damy, ale z tego co mówisz wybielanie może jeszcze bardziej podrażnić Twoje i tak wrażliwe zęby

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.