No results found

Przepisy na domowe peelingi

• Dziewczyny, podzielmy się ze sobą przepisami na domowe peelingi! Uważam, że kupowanie peelingów do ciała często jest zupełnie zbędne i w domu możemy szybko i dużo taniej przygotować np. peeling cukrowy

Ja wlewam na dno szklanki trochę oliwy z oliwek, do tego dodaję cukier brązowy do momentu aż mieszanina zrobi się bardzo gęsta o konsystencji peelingu i tyle 🙂

• @ewelajna said in Przepisy na domowe peelingi:

Ja wlewam na dno szklanki trochę oliwy z oliwek, do tego dodaję cukier brązowy do momentu aż mieszanina zrobi się bardzo gęsta o konsystencji peelingu i tyle 🙂

Ja robię coś bardzo podobnego, ale zamiast oliwy dodaję oliwkę dziecięcą 🙂 Bardziej pasuje mi zapach. Czasami dolewam troszeczkę płynu do kąpieli aby peeling miał też "funkcję myjącą", ale wtedy trzeba dosypać ciut więcej cukru

• A ktoś ma jakiś fajny i sprawdzony przepis na peeling kawowy? 🙂 Bo cukrowy już robiłam w wielu wydaniach, a tego jeszcze nie

• Najlepszy peeling to olej kokosowy i fusy po kawie (świeże) 😄 Stosuję od kilku tygodni i to jest SZTOS!

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.