No results found

Z czym jecie masło orzechowe?

• Jako szalona fanka tego produktu szukam nowym pomysłów na wcisnięcie go do mojego jadłospisu 😄 Póki co uwielbiam jeść masło orzechowe prosto ze słoika łyżką (jak nutella!)

Na grzankach albo gofrach ale też na omletach - z dodatkiem np. bananów i migdałów.

Macie jakieś pomysły gdzie mogę wcisnąć masło orzechowe do potraw na słono?

• Ja dodaję jeszcze masło orzechowe do owsianki, to już chyba mój nawyk 😄 To fajna opcja do śniadania, bo po samej owsiance bardzo szybko robię się głodna, a masło orzechowe to dobra porcja tłuszczu, więc daje mi energetycznego kopa na dużo dłużej

• Jak byłam w Azji to wykorzystywali tam masło orzechowe do ostrych sosów. Mieszali chyba sos sojowy z chilli i właśnie masłem orzechowym i to całkiem fajne smakowało. Ogólnie jeżeli chcesz zaaranżować masło orzechowe na słono to może się fajnie sprawdzić jako składnik sosu np. sałatkowego

• administrators

Najlepiej samo z solą 😉

• Ja polecam masło orzechowe z niewielką ilością dodatków.
      Np. masło orzechowe

• pistacje (same w sobie są słone) - masło posiada piękny zielony kolor
      • orzechy nerkowca - masło jest wtedy jaśniejsze ale TEN SMAK ❤
      • orzechy włoskie - masło jest wtedy bardziej gorzkie

I nie mogłabym jeść masła łyżeczkami tak jak nutellę - za tłuste jak dla mnie 😜

• Ja jem po prostu z dżemem. Najpierw wydawało mi się, że to będzie strasznie słodkie, ale okazało się, że to jedno z lepszych połączeń.
      amlan forte

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.