No results found

  Podróbki torebek  • Co sądzicie na temat kupowania podróbek drogich torebek jak np. Miu Miu, Prada czy Chanel? Myślę, że osoby które były na wakacjach np. w Turcji wiedzą o co mi chodzi - na bazar dostępne jest milion modeli podrobionych torebek które wyglądają praktycznie identycznie jak oryginały. Różni się oczywiście jakość i CENA.

   Co sądzicie na temat kupowania podrobionych torebek? Warto czy bez sensu i trochę wiocha?


  • Skoro nie stać Cię na oryginalną torebkę, to nie kupuje podróbki - nawet jak będzie idealnie podrobiona, reszta stroju pokaże, że nie stać Cię na takie cacko 🙂 Dla mnie to strasznie durne... Za cenę podróbki można kupić ładniejszą i ciekawszą torebkę w normalnym sklepie. Bez wydurniania sie...


  • @nietuzinkowa said in Podróbki torebek:

   Skoro nie stać Cię na oryginalną torebkę, to nie kupuje podróbki - nawet jak będzie idealnie podrobiona, reszta stroju pokaże, że nie stać Cię na takie cacko 🙂

   Mądrze napisane 🙂 Zawsze mnie bawią takie dzikie tłumy turystów negocjujących ceny tych "szanelek". Ludzie, jak was nie stać, to nie kupujcie. Widać, że ta szanel chyba z bazarku jak reszta ciuszków bidna.


  • To czy kogos stac na nowoczesne ciuchy to bym uwazala za kwestie sporną. W ciucholandach mozna kupic mase fajnych i markowych ciuchow i wcale nie trzeba ubierac sie jak patologia gdy nie stac kogos na odrginalna torebke.. Takie moje zdanie. A co do pytania.. Ja nie kupuje podrobek bo jak sama nazwa swiadczy podrobka jest z gorszego materialu co oznacza ze szybko sie zniszczy.

  • Banned

   This post is deleted!

  • Dokładnie w ciucholandach, można trafić na wiele ciekawych rzeczy. Ale nie koniecznie trzeba wybierać markowe rzeczy. Według mnie markowe rzeczy są mniej trwałe. Ostatnio sama skusiłam się na damskie spodnie z dziurami ze sklepu zoio nie jest to drogi sklep. I nie mam powodów do narzekania. Ale co do torebek to lepiej w tym przypadku wydać więcej i mieć pewność, że szybko się nie zniszczą.

  Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.