No results found

Kobieta podróżująca samotnie

• Co sądzicie o kobietach, które decydują się w samotności podbijać świat? Czy podróżowanie solo kiedy jest się dziewczyną to bezpieczna opcja?

Co uważacie o podróżach solo ogólnie, warto gdzieś jechać bez towarzystwa czy w ten sposób skazujemy się na nudę i brak kompana do pomocy, przygód i rozmowy? Podróżowaliście kiedyś samotnie?

• Wiadomo, że samotna podróż kobiety będzie mniej bezpieczna niż samotna podróż mężczyzny, taki mamy głupi świat 😕 Ale nie uważam, aby samotna wyprawa była "skazaniem na śmierć" i czymś niemożliwym. Wystarczy spojrzeć na ilość podróżniczek które wyprawiają się solo i potem to opisują.

Co do uroków samotnych wypraw to się nie wypowiadam... Ja wolę podróżować w towarzystwie i wydaje mi się, że gdybym wybrała się gdzieś sama, nie czerpałabym z wycieczki przyjemności

• A ja uważam, że samotnej podróży nie ma co się bać. Tzn. pod względem tego, że jak pojedziemy sami to będziemy się nudzić itp.

Nie wiem dlaczego ludzie tak bardzo boją się podróżować solo i zawsze potrzebują towarzystwa. Samotna wyprawa może być niesamowitą przygodą i to zupełnie inne doznanie niż wyjazd w grupie

Looks like your connection to URSTYLE was lost, please wait while we try to reconnect.